Pizza w Brzesku wyniki ankiety, kto wygrał?

Wiemy już jaka jest najlepsza pizza w Brzesku

Wiemy już jaka jest najlepsza pizza w Brzesku.

Pizza w Brzesku, kto wypadł najlepiej? W Brzesku działa wiele pizzerii, właściciele każdej z nich dbają o to, aby klienci byli zadowoleni z wizyty w lokalu lub z kupionej pizzy do domu. Jak ich działania oceniają odwiedzający profil Brzesko zdjęcia i ciekawostki? Pragnę zaznaczyć, że są to opinie subiektywne odwiedzających profil.

Przede wszystkim chciałem podziękować za liczny udział w ankiecie, nie spodziewałem się takiego odzewu. Jak wypadły lokale oferujące pizzę w naszym mieście oraz zobaczmy, gdzie mieszkańcy naszego miasta najczęściej jedzą ten przysmak. Z badań wynika, że najwięcej osób zamawia pizzę na wynos lub je ją w domu, aż 65 procent ankietowanych wybrało taką opcję, 35 procent badanych zadeklarowało, że woli jeść w lokalu.

Zatem która pizzeria wypadła najlepiej? W zestawieniu można było głosować na 9 podmiotów gastronomicznych oferujących w swojej ofercie ten włoski przysmak. Z badań wynika, że brzeski rynek tego dania jest mocno podzielony i trudno wyłonić niekwestionowanego lidera. Najwięcej ankietowanych wskazało jednak pizzerie Corleone, zdobyła ona 19,2 procent głosów. Na 2 miejscu znalazły się aż 3 lokale, Pizzeria Soprano, Karczma Rzym oraz Pizzeria Torino. Na podium znalazł się jeszcze prawdziwy Włoch z Al. Vulcano. Najmniej osób zagłosowało na pizzerie Bella.

Tak więc najlepszą pizzą w Brzesku według odwiedzających profil Brzesko zdjęcia i ciekawostki jest Corleone, zwycięzcy gratulujemy.

Pizza w Brzesku wyniki ankiety 130 ankietowanych 
Pizza gdzie ją jemy?

 

 

 

 

Dodaj komentarz